Lektor do reklamy
3.04.2023
Posłuchaj najlepszych lektorów do reklam z niskim głosem.

Najlepsi lektorzy do reklamy

Jeśli poszukujesz profesjonalnego lektora do swojej reklamy, prawdopodobnie wiesz, jak ważna jest barwa głosu i jego niskie tony, zwłaszcza w przypadku reklam radiowych, explainer video lub reklam telewizyjnych. Najniższy głos męski jest często preferowany w reklamach, ale warto również rozważyć opcję najniższego głosu kobiecego, który również może być bardzo skuteczny.

Na rynku istnieje wiele firm oferujących lektorów polskich o różnych barwach głosu. Jednak, aby wybrać idealnego lektora do swojej reklamy, warto zwrócić uwagę nie tylko na barwę głosu, ale również na doświadczenie, jakość dźwięku i kompetencje językowe. W banku głosów PICK A VOICE możesz sprawdzić informacje o lektorze jak i przesłuchać różne pliki demo. Dzięki temu łatwiej będzie znaleźć odpowiedni głos lektorski i dopasować go do danego projektu.

Znani lektorzy do reklamy

Jeśli szukasz znanych polskich lektorów, warto sprawdzić bank głosów Premium oferowany przez nasze studio nagraniowe. Dzięki temu można znaleźć najlepszych profesjonalistów w branży, którzy potrafią dostosować swój styl do wymagań reklamy i jej przekazu.

Są to popularne głosy lektorskie wzbudzające zaufanie, które każdy zna z telewizji, czy radia. Dzięki dużemu doświadczeniu tacy lektorzy świetnie sprawdzą się nawet w reklamach wymagających umiejętności aktorskich.

Propozycje lektorów premium do reklamy

Ile kosztuje lektor do reklamy

Cena za nagranie lektorskie do reklamy zależy od kilku czynników. Pierwszym jest pole eksploatacji, czyli czy nagranie będzie użyte w internecie, radiu, czy może w telewizji. Najtańsze są nagrania do internetu, najdroższe do telewizji.

Kolejnym czynnikiem jest długość tekstu lub liczba spotów. Im więcej spotów do danej kampanii zlecisz w jednym zamówieniu, tym lepszą cenę możesz otrzymać.

Dokładniejsze stawki nagrań lektora do reklamy znajdziesz w naszym Cenniku.

Jak zamówić lektora do reklamy?

W celu realizacji nagrania lektorskiego do reklamy, czy filmu warto zwrócić się do profesjonalnego banku głosów. Dobra baza głosów będzie posiadała duży wybór oraz możliwość posłuchania próbek na swojej stronie. W przypadku nietypowych projektów można też zgłosić się mailowo do wybranej firmy, aby zaproponowała głosy pasujące do zlecenia.

Zamów lektora do reklamy

Odwiedź nasz BANK GŁOSÓW aby

posłuchać przykładowych głosów lektorskich,

sprawdzić ich cenę

i zamówić nagranie.

Możesz też napisać na info@pickavoice.com a nasze ekspertki na pewno udzielą Ci pomocy.

Autorem artykułu jest Marcin Gontarz zajmujący się produkcją nagrań lektorskich (od reklam do szkoleń). Zadaj mu pytanie!

+48 509 993 164

info@pickavoice.com

email:

info@pickavoice.com