niske ceny i dostępne głosy

Jak wycenić nagranie?

1. Wybierz pole eksploatacji nagrania z pierwszej kolumny. Pole eksploatacji to miejsce gdzie będzie wykorzystywane nagranie.
2. Wskaż ile stron masz do nagrania. 1 strona rozliczeniowa to 1800 znaków. Jeśli to nagranie reklamowe np. do radia lub telewizji, wskaż ile spotów chcesz nagrać.
3. Cena nagrania będzie zależeć od tego czy wybierzesz lektora z grupy „PL od 370”, „PL od 610”, czy „NATIVE”. Pełną listę lektorów znajdziesz w zakładce Bank głosów.

FAQ

Po wybraniu głosu lektorskiego i zaakceptowaniu wyceny sprawdzamy wymowę nazw własnych i opracowujemy interpretację. Wykonujemy nagranie i sprawdzamy je pod kątem zgodności z tekstem. Wycinamy mlaski  i odszumiamy nagranie po czym wykonujemy profesjonalny mastering i przesyłamy gotowe do użycia pliki.

Oczywiście! Zawsze mamy jakiś głos na posterunku i jesteśmy w stanie wykonać nagranie nawet w godzinę! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie aby ustalić szczegóły.

Co tydzień w poniedziałek rano aktualizujemy dostępność naszych lektorów na dany tydzień. Dzięki dokładnej selekcji większość lektorów jest zawsze dostępna. Skontaktuj się z nami aby potwierdzić termin nagrania.

Pole eksploatacji to obszar na jakim będzie wykorzystywane nagranie np. telewizja, radio, czy internet. Różne pola eksploatacji mają różne stawki za prawa autorskie do nagrania. Zobacz więcej w cenniku poniżej.

FAQ

Jak przebiega zlecenie?

Po wybraniu głosu lektorskiego i zaakceptowaniu wyceny sprawdzamy wymowę nazw własnych i opracowujemy interpretację. Wykonujemy nagranie i sprawdzamy je pod kątem zgodności z tekstem. Wycinamy mlaski  i odszumiamy nagranie po czym wykonujemy profesjonalny mastering i przesyłamy gotowe do użycia pliki.

Czy mogę dostać nagranie dziś/ jutro?

Oczywiście! Zawsze mamy jakiś głos na posterunku i jesteśmy w stanie wykonać nagranie nawet w godzinę! Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie aby ustalić szczegóły.

Czy dany lektor jest dostępny?

Co tydzień w poniedziałek rano aktualizujemy dostępność naszych lektorów na dany tydzień. Dzięki dokładnej selekcji większość lektorów jest zawsze dostępna. Skontaktuj się z nami aby potwierdzić termin nagrania.

Co to znaczy “pole eksploatacji”?

Pole eksploatacji to obszar na jakim będzie wykorzystywane nagranie np. telewizja, radio, czy internet. Różne pola eksploatacji mają różne stawki za prawa autorskie do nagrania. Zobacz więcej w cenniku poniżej.

Czym różni się internet podstawowy od internetu premium?

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Masz pytania?

telefon:

+48 792 202 703

email:

info@pickavoice.com

telefon:

+48 792 202 703

email:

info@pickavoice.com