Jarek Lektor polski polish voice over male PICK A VOICE
Jarek
polski
mężczyzna
72h
od 890 pln

Demo głosu 1

Demo głosu 2

Demo głosu 3

Jestem lektorem od epoki … no, może nie “kamienia łupanego”, ale z pewnością dawnych technologii utrwalania dźwięku. Wszystko zaczęło się w latach 80-tych gdy królował VHS. Choć w życiu wykonywałem wiele zawodów, lektorstwo towarzyszy mi prawie od początku dorosłego życia. Niegdyś było moim pożytecznym hobby, obecnie jest moim codziennością i rad jestem, że sprawy przybrały właśnie taki obrót. Bo kocham ten zawód. Przeczytałem do mikrofonu dziesiątki tysięcy filmów fabularnych i dokumentalnych, tysiące reklam, kilkadziesiąt audiobooków, niezliczone prezentacje komercyjne, “kejsy”, promocje etc. Współpracuję z najbardziej znanymi antenami, stacjami radiowymi, studiami dźwiękowymi. Nagrywam też we własnym studiu. Nagrywam w dwóch językach: polskim i angielskim.

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 792 202 703

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 792 202 703

   email:

   info@pickavoice.com