Zbigniew Dziduch lektorem w filmie ERG Bieruń
19.12.2019
Lektor Zbigniew Dziduch jest znanym głosem reklam samochodów i eksluzywnych marek. Dla naszego banku głosów wykonał nagranie do filmu marki ERG Bieruń. Zobacz więcej ????

Lektor premium do reklamy

Niski i mocny głos którym operuje lektor Zbigniew Dziduch jest dobrze znany z filmowych trailerów i opraw materiałów w telewizji. Zbyszek jest również jednym z najbardziej charakterystycznych lektorów reklamowych wykorzystywanych w spotach telewizyjnych i radiowych wielu ekskluzywnych marek. 

Głos Zbigniewa Dziducha sprawdza się również w filmie do internetu takim jak ten do którego zrealizowaliśmy nagranie. Jest to film korporacyjny mający za zadanie tworzyć świadomość marki. Nagranie lektorskie z głosem “premium” na pewno dodało do filmu profesjonalizmu i sprawiło, że treści czytane głębokim głosem lektora są lepiej przyswajalne przez widza. 

Lektor Zbigniew Dziduch w banku głosów

Głosy lektorów takich jak Zbigniew Dziduch, Tomasz Knapik, czy Krystyna Czubówna ze względu na swoją rozpoznawalność, duże doświadczenie i świetną jakość w każdym banku głosów znajdą się w zakładce Premium.  

Cena nagrania zależy od pola eksploatacji (czyli gdzie zostanie wykorzystane nagranie lektorskie) oraz ilości tekstu do nagrań, bądź liczby spotów reklamowych. 

Każda baza lektorów ma swoje stawki, więc najlepiej dokonać indywidualnej wyceny nagrania. U nas można to zrobić odwiedzając stronę z formularzem kontaktowym.

Kobieta w studio nagrań zamawia nagranie lektorskie na stronie pick a voice

Autorem artykułu jest Marcin Gontarz zajmujący się produkcją nagrań lektorskich (od reklam do szkoleń). Zadaj mu pytanie!

Masz pytania?

telefon:

+48 509 993 164

email:

info@pickavoice.com

email:

info@pickavoice.com