Tomasz Knapik - lektor do filmu
31.05.2019
Legendary głos lektorski Pana Tomasza Knapika użyty w explainer video gry planszowej. Zobacz więcej ????

Znany głos lektorski do reklamy

Lektor Tomasz Knapik tak jak jego koleżanka po fachu Krystyna Czubówna jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich głosów telewizyjnych. Chyba nie ma w kraju nad Wisłą osoby, która nie znałaby charakterystycznego głosu Pana Tomka.

Nasz bank głosów wykonał z Panem Tomaszem nagranie tłumaczące zasady gry w grę planszową. Takie explainer video to świetny pomysł na uproszczenie wyjaśnienia zasad skomplikowanej rozgrywki. Do tego głos Pana Tomasza kojarzy się z filmami science-fiction z lat 90. co dodaje filmowi uroku tamtych czasów.

Nasze studio nagrań lektorskich często dostaje zapytania o głos Pana Tomka w kontekście nagrania lektorskiego do filmów archiwalnych, czy video stylizowanych na kroniki filmowe. Chcących zamówić nagranie lektorskie, lub w celu sprawdzenia jaka jest cena zapraszamy do kontaktu.

Tomasz Knapik cena

Tomasz Knapik jest chyba najpopularniejszym polskim lektorem. Znają go wszyscy nie tylko z głosu, ale również z występów publicznych, czy nagrań w telewizji. Łatwo więc domyślić się, że nagranie lektorskie z nim to wyższa półka cenowa. W każdym banku głosów należy szukać Pana Tomka w grupie cenowej “Premium“.

Cena nagrania z Tomaszem Knapikiem zależy od czynników takich jak:

  • pole eksploatacji – gdzie będzie wykorzystywane nagranie? czy będzie to internet, a może prezentacja multimedialna? czy planowane są płatne kampanie reklamowe z użyciem nagrania lektorskiego Pana Tomka?
  • liczba znaków, bądź ilość spotów – istotną informacją do wyceny jest liczba znaków w tekście do nagrania, albo liczba spotów
lektor w banku głosów sprawdza cenę nagrania w pick a voice

Autorem artykułu jest Marcin Gontarz zajmujący się produkcją nagrań lektorskich (od reklam do szkoleń). Zadaj mu pytanie!

Masz pytania?

telefon:

+48 509 993 164

email:

info@pickavoice.com

email:

info@pickavoice.com