Amerykański lektor do explainer video
04.03.20
Nagranie amerykańskiego lektora do explainera polskiej firmy wcale nam nie straszne 😉 Świetną animację wykonał tomaszkwartowicz.pl. Lektor amerykański albo brytyjski do Twojego explainer video czeka 🙂 Napisz do nas na info@pickavoice.com i zamów nagranie lektorskie.

Baza lektorów angielskich

Dobra baza głosów lektorskich oprócz dużego wyboru lektorów powinna pamiętać o rozgraniczaniu głosów angielskich na akcent amerykański i akcent brytyjski.

Często ma to kluczowe znaczenie dla odbioru reklamy do której nagrywamy głos. Jeśli nasza reklama radiowa, czy internetowy spot reklamowy będą emitowane w Europie to najbliższym odbiorcom będzie lektor z akcentem brytyjskim. Jeśli zaś planujemy ekspansję na cały świat to wtedy bardziej neutralny będzie lektor z akcentem amerykańskim.

Wynajęcie angielskiego lektora - od czego zależy koszt?

Ile kosztuje lektor angielski? Zarówno angielscy jak i amerykańscy lektorzy w banku głosów będą mieli ceny wyższe niż lektorzy polscy. Wynika to z tego, że zagraniczne stawki za nagranie lektorskie są wyższe niż te do których jesteśmy przyzwyczajeni w Polsce. 

Cena nagrania lektorskiego z głosem angielskim zależy od kilku rzeczy:

  • pola eksploatacji – gdzie będzie wykorzystywane nagranie? internet, a może prezentacja multimedialna? czy planowane są płatne kampanie reklamowe z wykorzystaniem nagrania?
  • długości tekstu – wyrażonej w znakach ze spacjami
  • albo liczy spotów

Cennik nagrania po angielsku

Poniżej przedstawiamy orientacyjne ceny za wynajęcie lektora angielskiego w naszym banku głosów

Nagranie 1 strony do prezentacji multimedialnej – 630 zł netto

Nagranie spotu reklamowego do internetu – 1500 zł netto

Nagranie lektorskie do centrali telefonicznej – 630 zł netto

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny. W celu uzyskania dokładnej wyceny zapraszamy do kontaktu.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamawiając nagranie lektorskie po angielsku poinformuj bank głosów, czy potrzebujesz akcentu amerykańskiego, czy brytyjskiego

Autorem artykułu jest Marcin Gontarz zajmujący się produkcją nagrań lektorskich (od reklam do szkoleń). Zadaj mu pytanie!

Masz pytania?

telefon:

+48 509 993 164

email:

info@pickavoice.com

email:

info@pickavoice.com