Jacek Brzostyński - znany lektor filmowy
22.06.2022
Jacek Brzostyński to głos lektorski, który zna każdy kto posiada telewizor. Czyta nie tylko szeptanki do filmów fabularnych, ale też wykonuje nagrania lektorskie do reklam. Jak zamówić nagranie głosu Jacka? Kliknij i sprawdź.

Jacek Brzostyński - lektor do filmu i reklamy

Znane głosy lektorskie mają to do siebie, że wzbudzają zaufanie odbiorców. Głos Jacka jest znany każdemu kto ogląda telewizję, czy słucha radia. Pierwsze nagrania lektorskie wykonywał już w latach 80. i robi to niezmiennie do dziś. Jego spokojny i niski głos można usłyszeć zarówno w filmach dokumentalnych jak i reklamach dużych marek takich jak czekolada Milka. 

Wybranie Jacka spośród lektorów w naszym banku głosów to dobry wybór jeśli chcemy: 

Oprócz dodatkowej wartości jaką niesie ze sobą popularność głosu lektorskiego Jacka należy pamiętać też o tym, że jest on doświadczonym lektorem, który świetnie potrafi operować głosem i dostosowywać swoją barwę i interpretację do każdego rodzaju zlecenia.

Jacek Brzostyński - lektor w pickavoice.com

Jak zamówić nagranie lektorskie z Jackiem Brzostyńskim?

Jacek to lektor bardzo aktywny i pracujący na swoją renomę. Czy mimo jego popularności można złożyć zamówienie na nagranie Jacka w banku głosów? Oczywiście. Najłatwiej skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie: https://pickavoice.com/lektor/jacek_ii/

W powyższym linku znajdziecie demo głosu Jacka w różnych wariantach takich jak nagranie do reklamy, filmu, czy e-learningu oraz orientacyjny cennik nagrań lektorskich.

Cena nagrania lektorskiego z Jackiem Brzostyńskim

Jacek jest lektorem z klasy premium, więc mimo iż mamy orientacyjny cennik nagrań to ostateczną wycenę najlepiej potwierdzić mailowo przesyłając tekst do nagrania na info@pickavoice.com 

Zamawiając nagranie lektorskie z Jackiem należy na pewno liczyć się z kosztem co najmniej 1500zł netto. Jest to zazwyczaj stawka minimalna, na którą nie ma wpływu długość tekst, czy mały zakres eksploatacji.

W wypadku projektów do użytku wewnętrznego, czy szkoleń może to być już 820zł netto, ale wymaga to potwierdzenia z lektorem. 

W naszym banku głosów można posłuchać nagrań demo Jacka oraz skorzystać z formularza do wyceny pod tym linkiem: https://pickavoice.com/lektor/jacek_ii/

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Autorem artykułu jest Marcin Gontarz zajmujący się produkcją nagrań lektorskich (od reklam do szkoleń). Zadaj mu pytanie!

Masz pytania?

telefon:

+48 792 202 703

email:

info@pickavoice.com

email:

info@pickavoice.com