Wojciech II Lektor polski polish voice over male PICK A VOICE
Wojciech_II
polski
mężczyzna
48h
od 610 pln

demo głosu 1

demo głosu 2

demo głosu 3

Jestem aktorem i lektorem oraz absolwentem Krakowskiej Akademii Sztuk Teatralnych. Przygodę z mikrofonem zacząłem ponad 20 lat temu pracując jako lektor przy edycji programu “Nauka Jazdy” w krakowskim oddziale TVN. Dobrze czuję się zarówno w projektach komercyjnych jak reklama radiowa, internetowa, czy telewizyjna, jak i w narracjach do filmów i audiobookach. Lubię czytać. Każdy tekst to dla mnie nie tylko praca, ale również wyzwanie, któremu trzeba sprostać. Przygoda sprawiająca ogromną frajdę i dająca wielką satysfakcję. Mam nadzieję, że słuchaczom również :)

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 792 202 703

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 792 202 703

   email:

   info@pickavoice.com