Jose Manuel Lektor hiszpański portugalski Spanish Portuguese voice over male PICK A VOICE
JoseManuel
hiszpański
mężczyzna
48h
od 725 pln

Demo głosu 1

demo głosu 2

demo głosu 3

Nazywam się Jo Martins, jestem w 100% dwujęzycznym, profesjonalny lektor od 1998 roku. Nagrywam zarówno po hiszpańsku (w akcencie Los Angeles i kastylijskim), jak i brazylijskim i europejskim portugalskim. Jestem właścicielem profesjonalnego studia nagrań z najwyższej klasy sprzętem. Moimi klientami są BankFive, Motorola, Honeywell, Harley Davidson, Boehringer Ingelheim, Pfizer, Janssen, Sanofi, Land Rover, Jaguar, Nissan, Toyota, Geberit, Ecolab itp.

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com