Georgiana Lektor rumuński romanian us voice over female PICK A VOICE
Georgiana
rumuński
kobieta
48h
od 725 pln

Demo głosu 1

demo głosu 2

demo głosu 3

Cześć! Jestem Geo, rumuńska lektorka z ponad 12-letnim doświadczeniem. Trener online i autor opowiadań dźwiękowych dla dzieci. Nagrywam kursy e-learningowe (są moimi ulubionymi nagraniami), wszelkiego rodzaju prezentacje prawne, techniczne, sprzedażowe, centrale telefoniczne (IVR), materiały dla dzieci (aplikacje edukacyjne, gry, historyjki) i wiele innych. Świetnie radzę sobie również z synchronizacją głosu i wideo, co jest przydatne podczas szkoleń i prezentacji, które wcześniej były tworzone w innym języku. Chętnie pomogę Ci w Twoim projekcie. Dziękuję za poświęcony czas i wysłuchanie moich próbek!

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com