Francesca Lektor włoski italian voice over female PICK A VOICE
Francesca
włoski
kobieta
48h
od 725 pln

Demo głosu 1

demo głosu 2

demo głosu 3

Profesjonalna włoska lektorka od 2012 roku. Uwielbiam bawić się swoim głosem. Zaczęłam opowiadać dzieciom historie i nadawać różne głosy różnym postaciom. Aby zostać zawodową lektorką, po ukończeniu kursu dubbingu w Narodowej Akademii Filmowej w Bolonii, moim rodzinnym mieście, przeniosłam się do Mediolanu, gdzie pogłębiłam sztukę aktorską w szkole obywatelskiej Paolo Grassi i uczęszczałam na kursy doskonalenia dykcji i czytania. Nagrywam codziennie w moim domowym studio nagrań: reklamy, kursy e-learningowe, tutoriale, filmy dokumentalne, audioprzewodniki, wiadomości do central telefonicznych, audio do filmów promocyjnych, narracje do audycji radiowych, audiobooki, audio do gier wideo i wiele innych. Uwielbiam szacunek między ludźmi, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com