Daria II lektorka PICK A VOICE
Daria_II
polski
kobieta
24h
od 370 pln

Demo głosu 1

Demo głosu 2

Demo głosu 3

Witaj, mam na imię Daria . Przy mikrofonie pracuję od ponad 14 lat . Cechuje mnie ciepła , kobieca barwa głosu z szeroka amplitudą wiekową 18-45 lat. Nagrywam spoty telewizyjne, radiowe, internetowe. Głos podkładam również pod prezentacje multimedialne, gry, bajki, czy przywitania telefoniczne. Realizuje również programy telewizyjne oraz audiobooki. Mam duży dystans do siebie, dlatego dobrze czuje się w scenkach komediowych , tekstach wymagających zmiany barwy głosu. Zapraszam do współpracy i do usłyszenia :)

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 792 202 703

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 792 202 703

   email:

   info@pickavoice.com