Darmowy raport "Rynek Audiobookowy 2022"
POBIERZ DARMOWY RAPORT RYNEK AUDIOBOOKOWY 2023
24.06.2022
Dowiedz się w kilka minut jak wygląda obecnie sprzedaż audiobooków, jacy są konsumenci i kto jest najpopularniejszym lektorem. Kliknij i sprawdź.

Czego dowiesz się z raportu?

Przedstawiamy nowy raport audiobookowy 2022! W tym roku oprócz ogólnodostępnych danych o rynku audiobookowym zadałem pytania przedstawicielom najpopularniejszych platform dystrybucyjnych w Polsce. Odpowiedzieli oni na pytania takie jak:

Jak pobrać darmowy raport?

Aby pobrać darmowy raport “Rynek Audiobookowy 2022” wystarczy zapisać się do naszego newslettera. Wpisz swój adres e-mail na poniższym żółtym pasku i kliknij “Zapisz się”. Automatycznie zostanie do Ciebie wysłana wiadomość mailowa zawierająca pełny raport. 

ile wynosi sprzedaż w polsce? Kto słucha audiobooków?

POBIERZ DARMOWY RAPORT
"RYNEK AUDIOBOOKOWY 2023"

Zapisz się do newslettera i otrzymaj twarde dane sprzedażowe poparte źródłami. W kilka minut dowiedz się jak wygląda sytuacja na rynku audiobookowym.

Wyrażam zgodę na wysyłkę newslettera. Więcej informacji o przetwarzaniu moich danych osobowych.

W jaki sposób były zbierane dane w rapocie?

Wszystkie informacje dostępne w Raporcie to potwierdzone źródłami dane sprzedażowe na temat rynku audiobooków, badania własne PICK A VOICE oraz wyniki publicznych ankiet przeprowadzanych na Facebooku. 

Specjalnie na potrzeby Raportu porozmawialiśmy też z przedstawicielami Polskich platform audiobookowych. Wywiadów udzielili: Arkadiusz Seidler (Audioteka), Agnieszka Siekierska (BookBeat) oraz Katarzyna Domańska (Legimi).

Autorem artykułu jest Marcin Gontarz zajmujący się produkcją nagrań lektorskich (od reklam do szkoleń). Zadaj mu pytanie!

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Masz pytania?

Copyright © 2021 pickavoice.com

PICK A VOICE

Al. Niepodległości 161/18

02-555 Warszawa

NIP: PL9522025943