Krasimir Lektor bułgarski bulgarian voice over male PICK A VOICE
Krasimir
bułgarski
mężczyzna
48h
od 725 pln

Demo głosu 1

demo głosu 2

demo głosu 3

Nazywam się Krasimir i jestem profesjonalnym i doświadczonym bułgarskim lektorem. Mój głos jest bardzo wszechstronny. Mogę być autorytatywny lub brzmieć jak “facet z sąsiedztwa”, mogę być smutny lub zabawny – potrafię brzmieć tak, jak potrzebujesz. Och, umiem też śpiewać. Muszę powiedzieć, że kocham swoją pracę. Naprawdę lubię robić to każdego dnia. Dlatego moim celem zawodowym nr 1 jest zadowolenie moich klientów. Moim nagraniom zaufały firmy takie jak Discovery Channel, Cartoon Networks, Nestle, Jacobs, Deichmann, Pepco, PlayStation, Bwin, Takeaway i wiele innych. Chętnie rozpocznę współpracę również z Tobą!

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com