Anna III Lektor niemiecki german voice over female PICK A VOICE
Anna_III
niemiecki
kobieta
48h
od 725 pln

Demo głosu 1

demo głosu 2

demo głosu 3

Witam! Mam na imię Anna. Jestem niemiecką lektorką native speaker mieszkającą w Stanach Zjednoczonych. Od 2013 roku z pasją nagrywam różne nagrania lektorskie, takie jak gry wideo, reklamy, projekty e-learningowe, przewodniki turystyczne, explainer videos i centrale telefoniczne. Firmy takie jak DreamworksTV, Lufthansa, Siemens, Heiniken, Philips, El Al, Tiffany & Company, Century 21 i wiele innych zaufały mojemu głosowi. Miałbym zaszczyt zachwycić Państwa przyjemnym niskim głosem i lekkim południowoniemieckim akcentem.

Cennik

Cena nagrania lektorskiego zależy od Pola eksploatacji (czyli gdzie będzie wykorzystane nagranie) oraz liczby stron/ spotów. Dokładną wycenę podajemy po otrzymaniu na maila tekstu do nagrania i wytycznych. Ceny mogą różnić się nieznacznie od tych przedstawionych w tabeli.

Oferta oraz podane ceny mają jedynie charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu Art. 66 par.1 Kodeksu Cywilnego. Pick a Voice zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz opisywanych na niniejszej stronie usług. Zmiany te mają wówczas charakter wiążący. Podejmując współpracę z Pick a Voice akceptują Państwo regulamin współpracy.

Zamówienie składa się mailowo za pomocą formularza po prawej. Napisz co trzeba nagrać, a w ciągu 15 minut otrzymasz potwierdzoną wycenę i termin do potwierdzenia. Wystarczy mailowe potwierdzenie żebyśmy zaczęli działać nad Twoim nagraniem lektorskim.

Cennik w tabelce powyżej pokazuje orientacyjne koszty nagrania z wybranym lektorem. Napisz do nas jeśli Twojego nagrania nie ma w naszym cenniku, albo chcesz dopytać o szczegóły. W ciągu 15 minut otrzymasz odpowiedzi na wszystkie pytania i potwierdzoną wycenę od naszego eksperta.

Po wykonaniu nagrania wystawiamy fakturę VAT z 7 dniowym terminem płatności. Czasem możemy poprosić o płatność z góry lub przedpłatę.

zamów nagranie   Masz pytania?

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com

   telefon:

   +48 509 993 164

   email:

   info@pickavoice.com